Апарати для міостимуляції
– це апарати для процедури, в основі якої лежить вплив електричного струму на м’язи людини, що призводить до покращення тонусу всього організму, його детоксикації, зменшення жирових відкладень та позитивних косметичних ефектів (гладкість шкіри, зменшення зморшок, корекція контурів обличчя та тіла).
Міостимуляція — це дуже потрібна процедура корекції м’язового тонусу обличчя і фігури, що дозволяє в короткий проміжок часу відновити, зміцнити і підтягнути м’язи.
Імпульсний струм здатний призводити до регенерації тканин та органів. Наприклад, м’язова тканина обличчя під час процедури активно скорочується, і рахунок цього досягається досить помітний ефект омолодження. Іншими словами, вібрації, створювані електродами, змушують м’язи скорочуватися та відновлюють пошкоджені м’язові волокна, підвищується їх тонус та еластичність.
Активна робота м’язів покращує циркуляцію крові та лімфи, активізується обмін речовин, жировий об’єм клітини зменшується. В результаті ви не просто худнете, а й надаєте тілу гарної форми, не отримуючи при цьому фізичних навантажень, а спокійно відпочиваючи в горизонтальному положенні. Тому міостимуляцію називають «гімнастика для лінивих». Ще одна назва міостимуляції – електрична стимуляція. Міостимуляція також відновлює силу м’язів після всіляких хірургічних втручань, вирішує проблему гострого та хронічного болю.
Процедура міостимуляції
Перед процедурою міостимуляції необхідно визначити проблемні зони, які вас не влаштовують. Це може бути особа, талія та живіт, внутрішня чи зовнішня частина стегна, сідниці. Початковий акцент ви робите проблемні місця, потім повертаєтеся до всього тілу. Незабаром ви відчуєте, як ваші м’язи входять у тонус
Рекомендовано курс 10-15 процедур, 1-2 рази на тиждень.
Для корекції фігури та лікування целюліту добре поєднувати з RF-ліфтингом, карбокситерапією та ліполітичною терапією. Лікар дерматолог-косметолог після огляду призначить Вам індивідуальний комплекс процедур для досягнення максимального результату.
Виконання процедури міостимуляції
Підготовчий етап
Перед процедурою бажано прийняти душ, щоб змити зі шкіри косметику та шкірне сало. На знежирену шкіру наноситься спеціальний прозорий гель, який полегшує проходження електричного імпульсу від електрода через шкіру до м’яза. Замість гелю можуть використовуватися ампульні концентрати, активні компоненти яких переміщуються під дією електричного струму в глибокі шари шкіри і накопичуються там.
Потім ці речовини з депо протягом тривалого часу надходять у дерму, де активізують процеси омолодження шкіри та покращення її структури. Електроди розташовуються на шкірі в такий спосіб, щоб м’язи-антагоністи скорочувалися поперемінно. Фіксують електроди на шкірі за допомогою еластичних ременів.
Етап безпосереднього виконання
Після того, як електроди накладені, лікар включає міостимулятор і виставляє підібраний режим виконання процедури. Інтенсивність імпульсів підбирається з урахуванням того, чи достатньої сили скорочення м’язів, чи боляче, коли на шкіру подається імпульс. Інтенсивність м’язових скорочень повинна бути достатньою для того, щоб тіло отримало за процедуру достатнє навантаження, інакше результати сеансів будуть слабкими.
Завершальний етап
Апарат вимикають, електроди знімають. Гель змивається зі шкіри водою або стирається серветкою. Додатково на шкіру можна нанести спеціальний крем.
Характеристики струму для міостимуляції:
Тривалість імпульсу – 0,5-300 м/с.
сила струму обличчя – трохи більше 5 мА, для тіла – до 100 мА.
Частота імпульсів – 10-150 Гц.
Форма імпульсів – прямокутна, нейроподібна чи трикутна.
Показання для міостимуляції:
- мляві м’язи, позбавлені тонусу
- наявність зайвої ваги, целюліту;
- «прокачування» груп м’язів, які важко піддаються опрацюванню за допомогою фізичних вправ;
- необхідність поліпшити контури окремих частин тіла (тварини, сідниці тощо);
- для схуднення як засіб, що дозволяє подолати «плато», коли зрушити вагу вниз не виходить за допомогою звичайних фізичних навантажень та колишнього режиму харчування;
наявність м’язових затискачів; - покращення стану, зовнішнього вигляду та тонусу шкіри;
- необхідність зміцнити м’язи спини, щоб поліпшити поставу, полегшити навантаження на хребет при остеохондрозі;
- усунення набряклості м’яких тканин.
Протипоказання для міостимуляції:
- при вагітності;
- за наявності імплантованого кардіостимулятора;
- захворювання вен, у тому числі наявність тромбофлебіту;
- наявність каменів у нирках або жовчному міхурі;
- інфекційні захворювання, у тому числі туберкульоз або сезонні вірусні інфекції, що протікають з ознобом та лихоманкою;
- підвищена чутливість до електропроцедур;
період рясних місячних; - онкологічні захворювання будь-якої локалізації;
- захворювання серцево-судинної системи (аритмії та ін.).
- захворювання системи крові.